Новости

АКЦІЯ «Вступай з другом за півціни». Знижка діє з 1.01.19 по 28.02.19

Компанія UP-STUDY підготувала черговий сюрприз — акцію для абітурієнтів 2018: «Вступай із другом за півціни». Кожен із двох друзів, зможе заплатити лише половину вартості (в тому числі акційної) за максимальний пакет вступних послуг «Все включено».

ДЕТАЛІ АКЦІЇ «ВСТУПАЙ ІЗ ДРУГОМ ЗА ПІВЦІНИ»
У період з 1.01.19 до 28.02.19 подайте документи на вступ зі своїм другом/подругою у одному із 25+ UP-представництв в Україні та отримайте вступний пакет послуг «ВСЕ ВКЛЮЧЕНО» за півціни.

У акції можуть брати участь абітурієнти:
— Віком від 16 до 22 років
— Абітурієнти, які вступають у один або різні ВНЗ
— Абітурієнти, які вступають у одне або різні міста Польщі
— Абітурієнти, які вступають на однакові або різні освітні рівні

Умови участі у акції «Вступай із другом за півціни»:
— Одночасна подача документів обох друзів
— Подача документів у одному UP-представництві UP-STUDY
— Друзі мають право подаватися у різні університети
— Подача документів учасника у період з 01.01.19 по 28.02.19

УВАГА! Під час запису на подачу документів Вам потрібно попередити представників офісу UP-STUDY, що Ви бажаєте вступати за акцією «Вступай із другом за півціни». На подачу документів Вам потрібно обов’язково з’явитися разом, тобто подача документів повинна відбуватися одночасно в одному і тому ж UP-представництві в Україні. Зверніть увагу, що неповнолітні абітурієнти (до 18-ти років) вступають за присутності одного або обох батьків.

Після подачі документів та підписання договору кожен із двох друзів отримує рахунок на оплату послуг компанії UP-STUDY із 50% знижкою від вартості Пакету «Все включено». Якщо ціна на момент підписання договору є акційною — вона також ділиться навпіл. Оплата здійснюється у гривнях у будь-якому банку України.

Пакет «ВСЕ ВКЛЮЧЕНО» дозволяє Вам гарантовано вступити у обраний університет до Польщі та отримати реєстрацію у Програмі підтримки «UP-SUPPORT» на території Польщі (міста: Варшава та Вроцлав). Ця програма включає трирічну підтримку під час навчання: інформаційну підтримку студентів та батьків, безкоштовний пошук житла, відкриття проїзного квитка, контроль порядку у помешканні, інформаційну допомогу у виготовленні «Карти тимчасового перебування».

Всі подробиці по телефону: +380960409434

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Отправить запрос

×