Одесса и лавандовый рай Молдовы

Даты тура:
Стоимость: 

Ежегодно в июне, когда начинают цвести эти нежные цветы, земля покрывается фиолетовым ковром, а воздух просачивается замечательным ароматом. Мы не можем обойти своим вниманием такое сказочное явление, поэтому приглашаем в наш тур сделать яркие фото и полюбоваться цветением лаванды

1 день

10:00 Відправлення з Миколаєва
14:00 прибуття до Одеси.

Запрошуємо на екскурсію «Одеса кримінальна».
Одеса — місто романтики і авантюризму, спраги ризику і захоплюючих пригод. Невід’ємною частиною її історії є кримінальне життя міста, де народилося чимало великих аферистів — геніїв кримінального світу. Екскурсія по кримінальній Одесі — це не просто екскурсія, це неймовірна пригода, яка проведе нас до часів, коли народилася Одеса-мама! В ході екскурсії ви дізнаєтеся, чим саме Одеса так приваблювала аферистів і злодіїв, як в Одесі почали робити контрабанду, ким був створений «Кодекс грабіжника». А також почуєте неймовірні історії про злочини та геніальні афери! Ми відвідаємо знамениті дворики Молдаванки, побуваємо в будинку, де з’явився на світ і виріс кримінальний одеський король відомий Мішка Япончик та послухаємо історії про яскраві моменти його трагічного життя. Під час екскурсії вам відкриються таємниці секретної Злодійської академії, заснованої самою Сонькою Золотою Ручкою та її геніальних винаходів.
Звичайно ж, ви оглянете Одеський тюремний замок, унікальна конструкція якого має всього два аналога в світі! Дізнаєтеся про таємниці цвинтарних склепів. Посміхнетеся, почувши історії про спритності і уміння підпільних підприємців! Також, ви пройдетеся двориками і вулицями, де знімалися серіали «Ліквідація» та «Мішка Япончик». Екскурсія по кримінальній Одесі залишить незабутні яскраві враження. Ви ніколи не забудете захоплюючі історії, легенди, міфи і факти про кримінальну Одесі минулих років, відчуєте колорит сучасних одеситів, які, як і раніше люблять «поговорити за життя» з випадковими гостями їхнього будинку.

Переїзд в готель. Поселення.
Вільний час.

2 день

Лавандові поля Молдови та дегустація вина
Сніданок. Виселення з готелю.

Виїзд на україно-молдавський кордон. Перетин кордону.

Прибуття до с. Кобуска Ноуе. Запрошуємо прогулятися лавандовими полями (Вх. кв. — 90 грн/особа) та обрати найкращі ракурси для фото. Для фотографії беріть — сукні, кофти, спідниці, капелюшки. Дуже красиво виглядає одяг білого, жовтого кольору на бузковій лаванді.
На полі можна купити мішечки з лавандою, лавандові букетики, а також ефірні олії різноманітних трав.

Крім лавандових полів Молдова відома ще й виноробством, то ж пропонуємо спробувати молдавські вина на виноробні Пуркарь, (вартість екскурсії та дегустації 470 грн), що розташувалася в дуже мальовничому місці на півдні Молдови. Історія маєтку почалася більше 200 років тому, і до сьогоднішнього дня вина Purcari вважаються одними з найбільш елітних в Молдові. На території Шато є два невеликих озера з лебедями, виноградники, старовинні погреби, ресторан і готель.
В ресторані можна замовити обід як із звичних європейских страв, так і страви традиційної молдавської кухні.
Екскурсія включає в себе: виробнича частина заводу — відділ переробки винограду, відділ зберігання вина, лінія розливу. Історична частина заводу — відвідування погребів, де вина дозрівають в дубових ємностях і пляшках; огляд колекції вин «Пуркарь», огляд туристичного комплексу.
На дегустацію пропонується 3 зразки вина преміум якості, крекери, та негазована вода.

Кожен учасник дегустації отримує сувенір з 3 пляшок вина по 0,375 л: Шардоне; Розе де Пуркарі; Каберне Совіньон.
Відправлення до Одеси, переїзд в Миколаїв.

00:30 Орієнтовне прибуття до Миколаєва.

Вартість туру
Знижка для дітей до 14 років

Входить у вартість
• Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
• Проживання у готелі рівня 3* в номерах з усіма зручностями;
• Харчування – сніданки;
• Супровід керівником групи;
• Оглядові екскурсії по Одесі;
• Страхування на період туру.

Не входить у вартість
• Факультативні екскурсії;
• Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
• Додаткове харчування;
• Проїзд Миколаїв- Одеса- Миколаїв
• Проїзд громадським транспортом;
• Особисті витрати

Отправить запрос

×