Высшее образование в Польше

Вступ в Польщу на осінь 2020!

ВСТУПНА КАМПАНІЯ НА ОСІНЬ 2020! Зараз діють акції:

— Акція «Пакет ВСЕ ВКЛЮЧЕНО за 7990 грн  499 євро (14500 грн) » — подайте документи до 31.10.2019 та отримайте повний пакет послуг із зарахування із неймовірною знижкою. Деталі →
— Акція «Безкоштовний курс польської мови» — подайте документи до 31.10.19 та гарантовано отримайте безкоштовний курс польської мови 4 або 8 місяців. Деталі →
— Спеціальна пропозиція «35 стипендій». До 31.03.20 подайте документи на вступ та прийміть участь у розіграші 35 стипендіальних грантів. Деталі →

Навчаєтеся у 10 чи 11 класі?
Саме час розпочати вступ до Польщі у кращі університети. Всеукраїнська мережа центрів польської освіти UP-STUDY налічує 25+ офісів в Україні — це офіційне представництво рейтингових університетів Польщі з повноваженням приймальної комісії та правом першочергового зарахування до них. Ми пропонуємо якісну європейську освіту за українською ціною, гарантований вступ (на момент вступу  володіти польською та мати атестат про закінчення школи — не обов’язково) та більш ніж 350 спеціальностей та факультетів у Варшаві, Вроцлаві, Ольштині, Познані, Щецині, Кракові та Лодзі на вибір. При цьому навчання може бути зі спеціальними стипендіями або знижками для учасників програми UP-STUDY.

UP-STUDY надає послуги із організаціЇ вступного процесу до університету Польщі виключно згідно нових вимог Консульства Республіки Польщі від 2019 року, підготовку документів згідно актуальних вимог обраного ВНЗ та гарантує зарахування незалежно від результатів ЗНО.

 

Вступна кампанія до Польщі UP-STUDY

АКЦІЯ! ПАКЕТ «ВСЕ ВКЛЮЧЕНО» — 7990 ГРН

До 31.10.19 знижено вартість пакету «Все включено» — 7990 ГРН  499 євро :

 • Перша частина: 5000 грн сплачується через банк після підписання договору.
 • Друга частина: 2990 грн сплачується через банк після отримання документу від ВНЗ, що засвідчує зарахування.

Пакет «ВСЕ ВКЛЮЧЕНО» від Центру польської освіти UP-STUDY, складається з двох програм, участь у яких є послідовною: Програма вступу «UP-STUDY» та Програма супроводу у Польщі «UP-SUPPORT».
Тобто, вступаючи до Польщі та оплачуючи в Україні Пакет «ВСЕ ВКЛЮЧЕНО» Ви отримуєте дві Програми, загальною тривалістю приблизно 4 роки (один рік в Україні та три роки у Польщі).

УВАГА! Дані кошти включають повний перелік послуг. Співбесіда безкоштовна.

 

ВСТУП ДО ПОЛЬЩІ ПО ПАКЕТУ «ВСЕ ВКЛЮЧЕНО» ВКЛЮЧАЄ:

 1. Спочатку в Україні у «Програмі UP-STUDY»: підготовка документів, переклади, апостилізація, легалізація, візовий супровід та організація виїзду.
 2. Далі на території Польщі у «Програмі UP-SUPPORT» протягом всього періоду навчання:
  • Підбір комфортабельного житла (квартира або гуртожиток) за цінами нижче ринкових,
  • Поселення зі студентами із одного факультету та ВНЗ,
  • Допомога у виготовленні Карти тимчасового перебування,
  • Юридична та інформаційна підтримка протягом 3-ох років,
  • Контроль поведінки та порядку у помешканні та звіт батькам у разі необхідності.

Програма супроводу у Польщі «UP-SUPPORT» надається всім учасникам UP-STUDY на безоплатній основі. Звертаємо Вашу увагу, що для всіх інших студентів, пакет коштує 500 ЄВРО. Дізнатися більше про супровід «UP-SUPPORT» у Польщі →

ВИГРАВАЙ ОДИН ІЗ 35 СТИПЕНДІАЛЬНИХ ГРАНТІВ

З нагоди введення Безвізового режиму для Українців, компанія UP-STUDY проводить стипендіальний конкурс національного масштабу, який зробить європейську освіту доступнішою. Ексклюзивно серед учасників буде розіграно 35 стипендій, які покривають 50% вартості річного навчання у одному із 4 обраних ВНЗ.

Кожен абітурієнт, який подасть документи на вступ до Польщі на 2020/21 навчальний рік у період із 1.08.19 по 31.03.20 у один із чотирьох ВНЗ вказаних нижче, гарантовано отримує право на участь у розіграші 35 грантів.

35 стипендіальних грантів представлені у 4-ох університетах-партнерах UP-STUDY:

 • Академія Фінансів та Бізнесу VISTULA (ВАРШАВА)
 • Вроцлавський Університет Бізнесу WSH (ВРОЦЛАВ)
 • Ольштинський Університет OSW (ОЛЬШТИН)
 • Університет Банківської Справи WSB (ВРОЦЛАВ)

Дізнатися більше про розіграш 35 сипендіальних грантів від UP-STUDY →

ЧОМУ ПОТРІБНО ПОДАВАТИ ДОКУМЕНТИ ТАК РАНО?

Найбільшою помилкою абітурієнта є те, що рішення подати документи до польського вузу приходить тоді, коли розпочинається офіційна вступна кампанія в Україні. Насправді процес досить суттєвий, адже Ви будете навчатися за кордоном, в іноземній державі, де є візовий режим і складний процес підготовки документів на навчання для іноземця, що потребує ряд додаткових документів та дозволів. І хоча цим займається Програма, все ж він потребує часу та поетапності.

Варто наголосити на тому, що подавати заяву до університету Польщі можна до Нового року, зверніть увагу, що на лютий-березень приходить основна кількість абітурієнтських заяв, а вступна кампанія у деяких вузах закінчується вже у травні. Подаючи документи одним з перших, Ви проходите всі етапи поступово та маєте до вибору абсолютно всі ВНЗ та спеціальності. З досвіду попередньої вступної кампанії, ще у січні 40% спеціальностей найпопулярніших ВНЗ Польщі припинили набір, так як було набрано достатню кількість студентів з України.

Окрім цього студент суттєво економить на Програмі подаючи документи одним з перших, так як отримує знижку за рахунок завчасної реєстрації. Його документи йдуть першими на обробку та результат від ВНЗ будуть відомі раніше.

УМОВИ ЗАРАХУВАННЯ В ПОЛЬЩУ ПО ПРОГРАМІ UP-STUDY

Зарахування проводиться методом не тільки особистої співбесіди з польським представником, але, в першу чергу, методом почерговості. Тобто ті абітурієнти, які подають документи раніше мають пріоритетніші місця до вступу, ніж ті, хто зволікає. Разом з цим не слід забувати, що кожен окремий факультет має свою обмежену кількість місць. Деякі вузи взагалі надають лише декілька місць для іноземних студентів, тому хто першим подав документи, має гарантію закріплення його за ним.

Вступ до Польщі - UP-STUDY

ВСТУП В ПОЛЬСЬКІ УНІВЕРСИТЕТИ — ЕТАПИ ЗАРАХУВАННЯ:

 1. Маєте запитання? Зателефонуйте нам та отримайте відповіді на них за телефонами у Києві: (050) 722-7777, (097) 744-7777, (044) 484-3000 (Знайдіть номер представництва у Вашому місті).
 2. Заповнення «Анкети студента». Заповніть Анкету студента (зверху сторінки) і Ви будете автоматично занесені до бази абітурієнтів Польських ВНЗ Програми.
 3. Поява в офісі програми у зазначений час. У офісі програми оберіть ВУЗ та спеціальність, пройдіть інтерв’ю, подайте необхідні документи, та підпишіть договір. Рішення про зарахування виноситься у продовж 2-ох годин з моменту подачі Вами документів.

ЧИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДОКУМЕНТИ БЕЗ АТЕСТАТУ?

Так, але в анкеті ВНЗ, Ви повинні вказати правдиві досягнення та оцінки. Якщо Ваші досягнення, які Ви вкажете в анкеті, кардинально відрізнятимуться від оцінок в атестаті, університет зберігає за собою право відрахувати Вас.

ЧИ МОЖНА ЗМІНИТИ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ДО ЧИ ПІД ЧАС НАВЧАННЯ?

Так, це можливо лише для студентів Програми UP-STUDY, за наявності місць на факультеті. Змінити спеціальність можна і під час першого року навчання, в цьому допомагає наша Програма.

ЧИ ВПЛИВАЄ ЗНО НА ЗАРАХУВАННЯ ДО ВНЗ ПОЛЬЩІ?

Ні, оскільки це внутрішня українська форма оцінювання знань, не використовується та не враховується для подачі документів до ВНЗ по Програмі UP-STUDY. Таким чином, здавати ЗНО чи ні, обирати Вам.

ЧИ ПОВЕРТАЄ ВНЗ КОШТИ, ЯКЩО ПЕРЕДУМАВ НАВЧАТИСЯ?

Більшість університетів повертає кошти повністю без штрафів, за мінусом періоду, який Ви вже провчилися.

ЧИ МОЖЛИВЕ БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ?

Польські ВНЗ для іноземців пропонують лише комерційну форму навчання, державного замовлення для українців в Польщі немає і ніколи не було, звичайно якщо Ви не поляк. Проте, якщо Ви маєте на це певні підстави, наприклад, високі досягнення в спорті, входите в збірну України, то безкоштовне навчання можливе. Знижку на навчання чи стипендію пропонують деякі ВНЗ для студентів з України, які мають Карту Поляка чи ступінь інвалідності.

Перелік документів для вступу у Польщу

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВСТУПУ У ПОЛЬЩУ:

 • Анкета студента (Заповнюється безкоштовно на сайті Програми UP-STUDY)
 • 8 кольорових фотокарток (3,5х4,5 см, лівий напівпрофіль, вухо не закрите волоссям)
 • 4 фото на шенгенську візу (3,5х4,5, крупне лице)
 • Оригінал українського паспорту абітурієнта
 • Оригінали українських паспортів обох батьків абітурієнта (Для неповнолітніх — до 18 років)
 • Оригінал ідентифікаційного коду абітурієнта
 • Оригінал свідоцтва про народження абітурієнта (Для неповнолітніх — до 18 років)
 • Оригінал табеля за 10-ий клас (Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти додається після закінчення школи до 30.06)
 • Оригінали нагород та дипломів зі школи (Олімпіади, змагання. Потрібні для стипендій та знижок на навчання)

УМОВИ ЗАРАХУВАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ UP-STUDY:

У день подачі документів абітурієнт підписує договір з організатором програми «Навчання в Польщі», отримує рахунок на оплату «Вступного внеску» та оплачує його через банк. На основі поданих документів та квитанції про оплату, за абітурієнтом бронюється місце у програмі «Навчання в Польщі» на обраній спеціальності.

Для початку вступу Ви можете:
Заповнити онлайн «Анкету студента»Обрати університет та спеціальність чи Прочитати відгуки учасників UP-STUDY

Отправить запрос

×